Kometu posílil Tenkrát, nastoupí v útoku s Tonem a Čermákem


Brněnská Kometa rozšiřuje své řady. Dohodla se na měsíční zkoušce se zkušeným Petrem Tenkrátem, který v minulosti oblékal mimo jiné dres Sparty nebo Kladna. „Dlouhodobě jsme usilovali o posílení týmu alespoň jedním útočníkem.  Petr je kondičně v pořádku, znám ho i z reprezentace. O případné další spolupráci následně rozhodne hráčova výkonnost,“ uvedl pro oficiální klubové stránky Komety kouč Alois Hadamczik.

V pátečním utkání proti Olomouci vyšle kouč společně do boje pětku veteránů. Na centru se představí 37letý Leoš Čermák, na křídlech o čtyři roky starší Petr Ton a nová posila Tenkrát, kterému je 38 let. Tato trojice tak vytvoří nejstarší útok extraligy.

Nasnadě je otázka, jak rychle se lajna sehraje, neboť střelec Ton dosud pouze trénoval. A také Tenkrátovi herní praxe zatím chybí.  „Petr Tenkrát není vůbec rozehraný, já se vracím po zranění. Věřím, že střídání od střídání a zápas od zápasu budou naše výkony lepší,“ je přesvědčen Ton.

Tenkrát zkoušku v Kometě vítá: „Jsem za nabídku rád, potěšilo mě být v takovém týmu. Měsíc není tak dlouhá doba, budu se snažit naplnit očekávání, abych v Brně zůstal,“ avizuje zkušený borec pro isport.cz*.

Uspěje na zkoušce, nebo bude muset znovu hledat jinde? Řekněte svůj názor v diskuzi…* zdroj: http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/247552/kometa-predstavi-utok-stariku-tonove-rade-je-116-let.html


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup