Zraněný Rosa už si na podzim nezahraje…


Čekali to všichni, ale prostě se o tom něchtělo veřejně nijak mluvit. Nyní konečně vylezl trenér pražanů s pravdou ven.Zraněný záložník Tomáš Rosický už si s největší pravděpodobností za Sparty na podzim nezahraje. Trenér Sparťanů David Holoubek po dnešní bezbrankové remíze v Liberci připustil, že na Letné s návratem šestatřicetiletého středopolaře počítají spíše až na jaře.

„Tomáš je stále ve stavu zraněných. Léčí se, připravuje se, dochází na tréninky, ale je pouze v posilovně. Připravuje se individuálně,“ řekl novinářům Holoubek. „Předpokládám, že na podzim už Tomáš nebude. Spíš až do té zimní přípravy a na jaro,“ dodal letenský kouč.

Tomáš Rosický se vrátil do Sparty po konci desetiletého angažmá v londýnském Arsenalu a v této sezoně zatím odehrál pouze 18 minut duelu s Mladou Boleslaví. Před derby se Slavií si obnovil jedno ze starších zranění a od té doby je opět mimo hru.

Bohužel nám nezbývá nic jiného, než doufat, zdali se ještě „Malého Mozarta“ ještě někdy dočkáme na hřišti.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup