Zlatan Ibrahimovič ohromil doktory a celý svět


Hvězdný hráč Manchesteru United Zlatan Ibrahimovič, který se nešťastně zranil v závěru odvety zápasu Evropské ligy s Anderlechtem. Po hlavičkovém souboji upadl na zem s velikou bolestí, protože jeho koleno nevydrželo pád na zem. A hvězda Manchesteru United odcházela s pomocí doktorů z trávníku. Zbytek zápasu sledovala pouze v obklopení doktorů.

Sezona pro něj skončila po tomhle zápase, který nedohrál. Ale pozitivní zpráva pro fanoušky Manchesteru je ta, že kariéru se ukončit nechystá. Ve speciální klinice v Pittsburghu se podrobil operaci, která podle zpráv dopadla velmi dobře. „Zlatan začal s rehabilitací, jeho koleno je ale až tak silné, že doktoři přiznali, že tohle ještě nikdy neviděli.“ Řekl pro web expressen.se hráčův agent Mino Riola.

„Jeho koleno je tak silné, že je neuvěřitelné že i po 20 letech hrání fotbalu mu takhle dobře drží. Koleno je úplně v pořádku, doktoři nenašli nic, co by mu mělo bránit v pokračování v jeho hvězdné kariéře.“ uvedl italský agent.

Podle jeho slov dokonce i někteří doktoři, kteří pracují na výzkumech léčby kolen, chtějí aby se Zlatan po ukončení kariéry vrátil zpět na kliniku a oni mohli dál zkoumat jeho silné koleno.

Až Zlatan dokončí rehabilitaci a bude připraven a jeho koleno bude v pořádku vrátí se na trávník.

 Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *