Barcelona není v letošní sezóně zcela ve formě a dosvědčuje to i ztráta pěti bodů na první Real Madrid, který má navíc zápas k dobru. Katalánský celek okolo Luise Enriqueho tak ví, že musí v boji o titul zabrat.

Možnost ukázat se měli na stadionu Estádio de la Cerámica, tedy svatostánku Villarrealu. Spíše to ale vypadalo na další propadák, když domácí díky Sansonemu vedli 1:0 od 49. minuty.

Lionel Messi, jakožto největší hvězda týmu, ale nemohl toto trápení nechat jen tak a v 90. minutě se proto postavil k zahrání přímého kopu. A povedlo se, Messi vyslal neskutečně přesnou sondu do levé šibenice. Není divu, že se brankář Asenjo zmohl pouze na oční kontakt s míčem.