Vedení Slavie došla trpělivost! Kouč Uhrin končí

Ještě před nedávnem jej šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík označil za neodvolatelného. Nyní se Dušan Uhrin ml. musí poroučet. Vedení pražského klubu z Edenu došla trpělivost s výsledky a především předváděnou hrou mužstva. A tak hluché období odnesl kouč Dušan Uhrin ml., společně s ním si balí kufry sportovní ředitel klubu Josef Jinoch.


„Jsme mimořádně nespokojeni s přístupem některých hráčů. Za klub, jako je Slavia, se hraje se srdcem a nasazením, což se v řadě zápasů nestalo,“ cituje oficiální web předsedu představenstva Jaroslava Tvrdíka.

Slávistická obec byla velmi nespokojena především s herním projevem mužstva, z některých koutů stadionu byl dokonce slyšet pokřik „Uhrin, ven!“

A jakoby hlas fanoušků vedení klubu vyslyšelo. „Od nového realizačního týmu očekáváme razantní změny jak v herním projevu, tak v přístupu hráčů. S hráči navíc chceme o tom, jak si představujeme hru za Slavii, důrazně hovořit,“ pokračuje Tvrdík.

Slavia se v současné době krčí na 10. příčce tabulky ePojisteni.cz ligy, což rozhodně neodpovídá vloženým investicím do hráčského kádru. Mužstvo navíc vypadlo v kvalifikaci o Evropskou ligu s Anderlechtem Brusel, jemuž podlehlo dvakrát shodně 0:3.

Kdo Uhrina nahradí, zatím není jasné. Nejvíce skloňovanými jmény jsou Luboš Kozel a Radoslav Látal. První jmenovaný je ovšem smluvně vázán u reprezentační osmnáctky.

Foto: idnes.czJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup