Synot ligu si podmaňuje dvacetiletý Schick. Vystřílí Bohemians záchranu a sobě zahraniční angažmá?


Pro některé fanoušky se jeho jméno těžko píše či vyslovuje. Přesto si na něj budou muset začít zvykat. Řeč je teprve o dvacetiletém Patriku Schickovi, jemuž se ve své první kompletní sezóně náramně daří. Urostlý útočník je nejlepším střelcem Bohemians 1905, které jeho góly výrazně pomáhají k záchraně v elitní české soutěži. Vynese to mladému fotbalistovi přestup do zahraničí?

Jako mazák. Přesně tak si počíná teprve dvacetiletý Schick, jehož branky pomáhají Bohemians 1905 k ligové záchraně. Kmenový hráč Sparty dostal šanci na hostování u městského rivala a výborně toho využívá. Urostlý a technicky vyspělý fotbalista naplňuje talent a skauti ze zahraničních týmů si na Letné podávají dveře. Schick je se šesti góly na děleném 15. místě střelecké tabulky Synot ligy. Zároveň je nejlepším kanonýrem Bohemians 1905. Talentovaný hráč také vede klubovou tabulku kanadského bodování, ke svým brankám přidal dvě gólové přihrávky.

Kde je kulička ? 😀

Zveřejnil(a) Patrik Schick – Official dne 5. březen 2016

„Je to útočník budoucnosti. Rychlý, technický, s mimořádně produktivní levačkou. Je skvělé, že hraje pravidelně ligu. Bude ještě lepší,” uvedl nedávno David Holoubek, mládežnický trenér Sparty. Podobná slova zaznívají z úst dalších fotbalových expertů. Je jasné, že mládežnický reprezentant, který je mezi fanoušky Sparty a Bohemians 1905 velmi oblíben, patří k budoucnosti českého fotbalu. A brzy by na něm měli stavět i letenští, pokud si do té doby nevykope zahraniční angažmá.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 komentáře: „Synot ligu si podmaňuje dvacetiletý Schick. Vystřílí Bohemians záchranu a sobě zahraniční angažmá?

Komentáře nejsou povoleny.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com