Slavia oloupila svého rivala o Hušbauera!

Fotbalová Slavia koupila ze Sparty pětadvacetiletého záložníka Josefa Hušbauera, který podepsal v Edenu čtyřletou smlouvu. Slavia o příchodu této posily informovala na svých internetových stránkách a samotný Hušbauer už pozdravil své nové fanoušky na videu z New Yorku. „Očekávám, že se popereme o pohárové příčky a že příští rok budeme poháry hrát. Pro Slavii by to bylo dobré. Je to jeden z největších klubů, který si to určitě zaslouží,“ říká nová posila klubu z Edenu.

Své nejúspěšnější období zažil Hušbauer v sezoně 2013/2014, kdy se stal dokonce s 18 góly nejlepším ligovým střelcem (a to jako záložník), hráčem sezóny a se Spartou vybojoval double, tedy jak mistrovský titul, tak také zisk domácího poháru. V letošní zimní pauze zamířil na hostování do Cagliari, kde se ale příliš neprosadil, a tak se vrátil v létě zpět na Letnou. Tam ale hledal svou bývalou formu marně a do většiny zápasů nastoupil jako náhradník.

Hušbauer je další zimní posilou Slavie, která již předtím avizovala příchod zlínského útočníka Lukáše Železníka.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Slavia oloupila svého rivala o Hušbauera!

Komentáře nejsou povoleny.