Preview 9. kola ČFL: Derby na Vyšehradě a v Hradci Králové

Po deseti odehraných kolech vede Českou fotbalovou ligu celek SK Viktorie Jirny s 22 body, stejný počet bodů má i druhý Převýšov a o bod méně Olympia Hradec Králové a Králův Dvůr. Ve hře o postup je i Vyšehrad s dvaceti body a sedmnáctibodový Tachov a Litoměřice.

Sobota 8. 10. 2016 10:15
FK Loko Vltavín – SK Benátky nad Jizerou

Rozhodčí: Vaňkát Zdeněk – Kapoun Michal, Teuber Ivan. Delegát: Sádovský Peter.

Holešovický celek je osmý s patnácti body, Benátky jsou předposlední s pěti body a ztácí na čtvrté místo od konce tabulky osm bodů. Jinými slovy, hosté musí bodovat, jelikož se potápí v sestupových vodách, ale Vltavín doma body nerozdává a je velmi nepravděpodobné, že by body odevzdal právě Benátkám nad Jizerou.


Sobota 8. 10. 2016 10:15
FC Slavoj Vyšehrad – FK Tachov

Rozhodčí: Váňa Josef – Hádek Jaroslav, Šafránková Nikola. Delegát: Novotný Josef.

Loni druholigový Slavoj Vyšehrad hostí rozjetý Tachov, který doma porazil v minulém kole vedoucí Převýšov i díky tomu, že za Tachov hostuje řada hráčů prvoligové Viktorie Plzeň. Tachov hraje výborně a posunul se na šesté místo se sedmnácti body, pátý Vyšehrad má o tři body více. Bude to bezesporu jeden z duelů kola.Sobota 8. 10. 2016 10:15
FC Olympia Hradec Králové – SK Viktorie Jirny

Rozhodčí: Grimm Tomáš – Janoch Marek, Šauflová Jana. Delegát: Tereba Daniel.

Rokycanský rozhodčí Grimm to nebude mít na hřišti v Kuklenách v Hradci Králové vůbec jednoduché, Jirny vedou a domácí Olympia Hradec Králové má na třetím místě jen o bod méně. Půjde tedy o první místo v tabulce a tipovat favorita je tedy velmi složité.


Sobota 8. 10. 2016 10:30
FK Králův Dvůr – FC Písek

Rozhodčí: Benedikt Ladislav – Kouba Štěpán, Tesař Tomáš. Delegát: Havlíček Zdeněk.

Domácí Cábelíci od Berouna na čtvrtém místě ztrácí pouze bod na vedoucí Jirny, ale mají na Písek náskok sedmi bodů. Jsou jasnými favority a měli by Písek jednoznačně přehrát, ale hosté v minulém kole ukázali, že dokáží porazit i favorizované celky.

Sobota 8.10. 2016 10:30
SK Benešov – FK Dobrovice

Rozhodčí: Šedivka Ondřej – Šimek Zdeněk, Starý Dominik. Delegát: Koňák Josef.

Oba celky mají čtrnáct bodů a musí tedy bodovat, aby se vyhnuly sestupovým starostem. Benešov má se záchranářskými pracemi bohaté zkušenosti, hosté mají vyspělý tým plný výrazných fotbalových osobností, v minulém kole vyhrál 2:0 v Postřekově s favorizovanými Domažlicemi. Bude to derby a hraje se prakticky o šest bodů.

Sobota 8. 10. 2016 16:00
FK HOŘOVICKO – FK Litoměřicko

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír – Mudra Zdeněk, Špindlerová Zuzana. Delegát: Židík Miloš.

Hořovicko sice hraje pohledný fotbal, ale s osmi body je třetí od konce a musí tedy bodovat, jenže do středních Čech míří Litoměřicko, které v posledním kole doma porazilo Olympii Hradec Králové, která bojuje o postup a navíc Litoměřičtí porazili v poháru ligovou Příbram i druholigový Baník Ostrava. Domácí se budou muset pokusit o malý zázrak a porazit borce z Litoměřic, úkol těžký, ale ne nemožný.


Neděle 9. 10. 2016 10:15
FC MAS Táborsko B – SK ZÁPY

Rozhodčí: Haleš Vladan – Novák Michal, Kazda Jan. Delegát: Schröter Martin.

Poslední rezerva Táborska hostí favorizované Zápy a jistě doplní svůj kádr i hráči, kteří se nevejdou do A-týmu pro duel druhé ligy. Jinými slovy, ten kdo čeká jasné vítězství hostů, možná bude zklamán. Očekává se vyrovnaný duel na jihu Čech.

Neděle 9. 10. 2016 10:15
SK Převýšov – MFK Chrudim

Rozhodčí: Lerch Ondřej – Matoušek Lukáš, Leška Martin. Delegát: Hanzal Jan.

Druhý Převýšov se bude chtít vrátit po domácím zápase do čela tabulky, ale Chrudim již několikrát dokázala, že má dobré mužstvo, které umí zaskočit favorizovaný celek.

Neděle 9. 10. 2016 16:00
TJ Štěchovice – TJ Jiskra Domažlice

Rozhodčí: Štěrba Václav – Štěrba Martin, Talpáš Petr. Delegát: Braun Karel.

Štěchovice v minulém kole dokázaly, že dokáží porážet kvalitní soupeře i bez brankáře Sňozíka v brance, naopak Domažlice zůstávají za očekáváním. Celek z Chodska pomýšlel na druhou ligu, ale potom, co v minulém kole v azylu na hřišti Postřekova prohrál 0:2 s Benešovem, je Jiskra Domažlice čtvrtá od konce. A nyní zůstává otázkou, zda se Domažličtí vzchopí a kdy.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com