Preview 8. kola ČFL: Derby v Litoměřicích, Jirnech a Zápech

Po devíti odehraných kolech třetí nejvyšší soutěže – České fotbalové ligy – se hlásí o slovo řádné osmé kolo, před nímž vede Převýšov s 22 body, druhá Olympia Hradec Králové má jako překvapení soutěže a nováček o bod méně, ve hře o postup jsou také Jirny, Cábelíci z Králova Dvora a i Vyšehrad, který ještě loni hrál druhou ligu. Tabulku uzavírá potencionální sestupová trojice Hořovicko, Benátky nad Jizerou a rezerva Táborska.

Sobota 1. 10. 2016 10:15
MFK Chrudim – FC MAS Táborsko B

Rozhodčí: Paták Viktor – Košan Martin, Kříž Jiří. Delegát: Hamouz Robert.
Na Novoměstském travnatém stadiónu přivítá Chrudim poslední tým soutěže, který má tři body, ale i domácí Chrudim zůstává za očekáváním, je dvanáctá s dvanácti body. Proti poslednímu týmu tabulky budou chtít domácí bodovat, stůj co stůj!

Sobota 1. 10. 2016 10:15
FC Písek – FK HOŘOVICKO

Rozhodčí: Hányš Martin – Melničuk Vladimír, Tvrdík Ivan. Delegát: Peteřík Pavel.
Nováček z Hořovicka má osm bodů a je v tabulce na šestnáctém, tedy sestupovém místě, Písek tradičně bojuje o záchranu ve třetí lize a na Hořovicko má náskok jen tří bodů. Doma budou chtít Jihočeši vyhrát, ale pozor na to, že nováček z Hořovic se lepší zápas od zápasu.


Sobota 1. 10. 2016 10:15
FK Litoměřicko – FC Olympia Hradec Králové

Rozhodčí: Martínek Petr – Mrkáček Michal, Milner Michal. Delegát: Ploch Robert.
Zápas dvou velkých překvapení soutěže, hostující Olympia Hradec Králové je druhá, Litoměřicko sedmé se 14 body a navíc v poháru vyřadilo prvoligovou Příbram a druholigový Baník Ostrava. Doma umí Severočeši zahrát, ale tentokrát narazí na houževnatého protivníka, který přehodnocuje během soutěže svůj výkonnostní cíl a místo záchrany bojuje o postup.

Sobota 1. 10. 2016 16:30
FK Dobrovice – FK Loko Vltavín

Rozhodčí: Drábek Drahoslav – Šedivka Ondřej, Starý Dominik. Delegát: Míka Ladislav.
Hostující celek z pražských Holešovic se znovu vrátil do hry o největší příčky, je šestý s patnácti body, Bobrovice mají jedenáct bodů a jen tříbodový náskok na sestupové týmy. Pro domácí hovoří zkušenosti a prostředí, pro hosty herní vyspělost. Bude to asi jeden z nejpohlednějších zápasů tohoto kola.

Sobota 1. 10. 2016 16:30
FK Tachov – SK Převýšov

Rozhodčí: Kapoun Michal – Teuber Ivan, Vaňkát Zdeněk. Delegát: Vrzal Josef.
Na Městský stadión do Tachova míří vedoucí celek tabulky a hned pět týmů čeká na jeho zaváhání, což by se klidně v Tachově mohlo stát, jelikož tam body odevzdaly i mnohem vyspělejší mužstva. Jakýsi šestý smysl mi ale říká, že Převýšov to tentokrát zvládne a vedení v tabulce udrží.

Neděle 2. 10. 2016 10:15
TJ Jiskra Domažlice – SK Benešov na hřišti v Postřekově

Rozhodčí: Musil Jiří – Hurych Jan, Cihlář František. Delegát: Řezáč Michal.
Domažlice zůstávají za očekáváním, Benešov je čtvrtý od konce a jedenáct bodů je pro něj varovným signálem, že musí vozit body i z venku, pokud nechce mít sestupové starosti. Ale v Postřekově, kde Domažlice našly chvilkový azyl to bude mít Benešov nesmírně těžké a Chodové asi uloví všechny tři body.

Neděle 2. 10. 2016 16:30
SK Viktorie Jirny – FC Slavoj Vyšehrad

Rozhodčí: Makovička Milan – Benedikt Ladislav, Němec Václav. Delegát: Schröter Martin.
Že by zápas kola? Na trávník jednoho ze dvou lídrů minulého ročníku míří loňští druholigisté z Vyšehradu. Jirny jsou čtvrté s dvaceti body, Slavoj Vyšehrad má na čtvrté pozici o bod méně. Hraje se tedy o šest bodů a možná o vedení v tabulce!

Neděle 2. 10. 2016 16:30
SK Benátky nad Jizerou – FK Králův Dvůr

Rozhodčí: Haleš Vladan – Šob Aleš, Vojtěch Lukáš. Delegát: Jiřík Jiří.
Hostující Cábelíci od Berouna hrají na špičce tabulky, domácí Benátky jsou ale předposlední a každý bod je pro ně důležité, přesto získat body proti hostů z Krakováku to bude nesmírně obtížné a Benátky se budou pohybovat v sestupových vodách.

Neděle 2. 10. 2016 16:30
SK ZÁPY – TJ Štěchovice

Rozhodčí: Hock David – Dujsík Jiří, Čechlovský Ondřej. Delegát: Moník Pavel.
Středočeské derby, domácí byli loni jedním ze dvou lídrů soutěže, nyní jsou devátí se 13 body, Štěchovice mají také 13 bodů a jsou desáté. Zkušenosti hovoří pro hosty, domácí mají zase sehranější sestavu. Možná, že o vítězi tady rozhodne penaltový rozstřel!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com