Preview 25. kola MSFL: Ztratí body Uničov nebo rezerva Sigmy?

O postup do druhé nejvyšší fotbalové soutěže FNL bojují v Moravskoslezské fotbalové lize dva celky, Uničov i rezerva Sigmy Olomouc mají odehráno čtyřiadvacet zápasů a na svém kontě mají padesát, respektive pětačtyřicet bodů. Pětibodový náskok Uničova na rezervu Sigmy se může ztenčit již v tomto kole, jelikož vedoucí celek doma hostí nebezpečné Petřkovice.Sobota 13. 5. 2017 17:00: Kroměříž – HFK Olomouc
Na kroměřížské trávě na sebe narazí devátý celek tabulky s borci HFK Olomouc, kteří jsou třetí od konce a budou chtít bodovat, aby se dostali ze sestupového pásma.
Rozhodčí: Slabý Jiří – Lakomý Lukáš, Svoboda Radek.


Sobota 13. 5. 2017 17:00: Mohelnice – Slovácko B
Třináctá Mohelnice nemá ještě zajištěnou účast v soutěži, a tak musí na domácí trávě bodovat proti rezervě ligového Slovácka, které na šestém místě tabulky dokazuje s mladým kádrem, že je štikou letošní MSFL.
Rozhodčí: Richtár Jaromír – Mikeska Karel, Vrťo Peter.

Sobota 13. 5. 2017 17:00: FC HLUČÍN a.s. – Vyškov
Třetí Hlučín ztrácí na druhou rezervu Sigmy Olomouc čtyři body a jelikož je možné, že i druhý celek tabulky bude postupovat, bude určitě doma Hlučín proti desátému Vyškovu získat všechny tři body.
Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Hájek Robert, Tomanec Josef.

Sobota 13. 5. 2017 17:00: Blansko – Otrokovice
Na hřišti v Údolní ulici v Blansku se střetne poslední celek tabulky se sedmým týmem MSFL. Šance Blanska na záchranu jsou sice už jen teoretické, ale právě proto by domácí neměli ponechat nic náhodě a bodovat naplno.
Rozhodčí: Škrobák Lukáš – Hanáková Gabriela, Kneisl Leoš.

Sobota 13. 5. 2017 17:00: SK Líšeň – Sigma Olomouc B
Druhý tým tabulky, rezerva Sigmy Olomouc zajíždí na trávník předposlední Líšně. Bude to prakticky souboj o šest bodů, jelikož domácí nevýhra může Líšeň definitivně potopit do divizních vod, zatímco hosté mohou přijít o šanci na návrat do druhé ligy.
Rozhodčí: Možíš Dušan – Dohnálek Jan, Galář Jakub.

Neděle 14. 5. 2017 10:15: Velké Meziříčí – Hulín
Derby na hlavním hřišti ve Velkém Meziříčí, kde pátý celek tabulky narazí na čtvrtého v pořadí. Bude to hodně vyostřený souboj.
Rozhodčí: Pospíšil Pavel – Páral Roman, Zaoral Vít.

Neděle 14. 5. 2017 10:15: Uničov – Petřkovice
Vedoucí Uničov doma přivítá čtvrté Petřkovice a pokud chce kráčet za postupem, bylo by dobré, kdyby vyhrál a pomoci by mu mohla i Líšeň, v případě, že o body připraví rezervu Sigmy.
Rozhodčí: Machač Lukáš – Nováček Ivo, Petr Zdeněk.

Neděle 14. 5. 2017 11:00: Třebíč – Zlín B
Dvanáctá Třebíč hostí jedenáctou rezervu ligového Zlína. Zdá se, že oba kluby už budou zachráněny, a tak průchod dostane dobrý fotbal.
Rozhodčí: Hanák Petr – Koláček Jan, Slováček Adam.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup