Premier League představilo nové logo


Vedení Premier League představilo nové moderní logo s naprosto přepracovaným designem. V logu zůstala ikona lva, který je součástí soutěže od svého vzniku v roce 1992. Lev s korunou na hlavě je charakteristickým logem Premier League, který představuje pojítko mezi soutěží a anglickým fotbalovým svazem, jež má v logu tři lvy.

Představení nového loga navazuje na podpis nové sponzorské smlouvy loni v červenci. Uvedení odznaku ikony lva, je synonymem pro nejlepší anglickou ligu a má zahájit novou éru ligy bez hlavního sponzora. Liga, v současné době známá jako Barclays Premier League zanechá v další sezóně své předpony a bude se spoléhat na jiné alternativní sponzorské prvky. Předpokládá se, že nové logo má stát v čele nového směru nastaveného vedením organizace.

„Od příští sezóny bude liga známá jen jako Premier League a nebude už nadále používat název hlavního sponzora. Tento krok má zajistit, jak  bychom rádi prezentovaly naši organizaci a soutěž,“ nechal se slyšet generální ředitel Premier League, Richard Masters.

„Jsme velmi spokojeni s výsledkem – vizuální identita je pro nás velmi důležitá a nové logo je relevantní, moderní, flexibilní a pomáhá nám oslavit každého, kdo tvoří Premier League. Těšíme se na představení našeho nového směru v následujících měsících,“ dodal.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com