Po první porážce v lize padl trenér Slovanu Bratislava, v ohrožení kouči mistra a nováčka

Stačily tři kola nejvyšší slovenské fotbalové soutěže a z lavičky FK Slovan Bratislava se poroučel trenér Nikodimis Papavasilliu. Vedení týmu z hlavního města Slovenska ho odvolalo, přestože Slovan v prvních dvou kolech vyhrál. Ve třetím kole, ale „Belasí“ z bratislavského Slovanu prohráli v Podbrezové 0:2 a kyperský kouč Nikodimis Papavasilliu, bývalý středopolař kyperské reprezentace, který trénoval tak slavné kluby jako OFI Kréta či Appoel Nikósia, se z hlavního města Slovenska odporoučel po první ligové prohře.


Vaz ale zlomilo kyperskému kouči spíše vyřazení z Ligy mistrů, Slovan Bratislava skončil již v druhém předkole. V prvním předkole remizoval s albánským Partizanem Tirana, ale pak vedení Evropské fotbalové asociace UEFA rozhodlo, že Partizan Tirana bude dodatečně zařazen do Ligy mistrů, jelikož kvůli úplatkům byl z Champions League vyřazen jiný albánský klub. Do druhého předkola dostal bratislavský Slovan lotyšský klub FK Jeglava a nikdo nepochyboval, že bratislavské mužstvo suverénně postoupí. Ale Slovan po domácí bezbrankové remíze prohrál v Lotyšsku 0:3 a zůstal vyřazen z evropských pohárů. Pak už se čekalo jen na první porážku v lize a známého trenerského světoběžníka nahradil na lavičce Slovanu kouč staršího dorostu Slovanu Bratislava Vladimír Koník.

Už po prvním kole odstoupil z lavičky Senice český trenér Aleš Čvančara a židle kouče se pořádně houpá taky pod trenérem mistrovského AS Trenčín, který ze třech zápasů dvakrát prohrál, přičemž prohry v Michalovcích a ve Zlatých Moravcích se tedy rozhodně nečekaly. V ohrožení je i post trenéra nováčka z Tatranu Prešov, jelikož tento východoslenský klub získal jen jeden bod ze tří kol a uzavírá tabulku.

Ve vedení slovenské nejvyšší soutěže je tak pro mnohé překvapivě MŠK Žilina, která dvakrát vyhrála a remizovala s DAC Dunajskou Stredou před domácím publikem v duelu, kde těžkooděnci bránily střetům mezi slovenskými fanoušky Žiliny a maďarskými příznivci Dunajské Stredy, kvůli čemuž se duel musel nastavovat o více jak deset minut!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com