Plzeň ulovila Živuliče, přijde Řezníček?

Ligová sezona sice ještě není u konce, teprve následující víkend rozhodne o tom, zda se vítězem letošního ročníku stane Viktoria Plzeň nebo Slava Praha. Boj o posily ale ligová špička vede již nyní.


Nejčerstvějším úlovkem se mohou chlubit na západě Čech. Plzeň získala Diega Živuliče, pracovitého středového hráče, kterému ve Zlíně po sezoně končí smlouva. S největší pravděpodobností je tento krok reakcí na avizovaný odchod Jakuba Hromady, na nějž podle všeho nebude uplatněna opce.

Diego Živulič je prototypem defenzivního záložníka, slušně technicky vybaveného a především silného v osobních soubojích. Chorvat, který plynně ovládá šest světových jazyků, již v průběhu jara vedení Zlína oznámil, že neprodlouží smlouvu, krátce poté vypadl ze sestavy moravského celku.

Deník Sport v dnešním vydání informoval, že blízko přestupu pod Štruncovy sady je útočník Zbrojovky Jakub Řezníček. Toho Plzeň zřejmě vyfoukne Spartě, která o něj rovněž projevila zájem.

Mluví se i o dalších změnách, jež rozpohybují kádr úřadujících mistrů. Mezi vyhlídnutými tvářemi je Aleš Čermák, o nějž hodně stojí také Slavia. Zaměřeno mají v Plzni také na Ibrahima Traorého, nedá se ale předpokládat, že Zlín pustí dalšího klíčového středopolaře.

Na odchodu jsou naopak kromě zmíněného Hromady útočník Tomáš Poznar a záložníci Andreas Ivanschitz s Martinem Zemanem.

Foto: fcfastavzlin.czJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Plzeň ulovila Živuliče, přijde Řezníček?

Komentáře nejsou povoleny.