Na Nory bez opor


Mladá Boleslav se bude muset při čtvrtečním zápase 2.předkola Evropské ligy proti norskému Strömsgodsetu obejít bez dvou svých klíčových hráčů – Jiřího Skaláka a Milana Baroše. Milan Baroš, po letním příchodu z Baníku Ostrava, odehrál v přípravě pouze jeden poločas, a většinou pouze trénoval individuálně. Na první zápas sezony tak ještě není stoprocentně připraven. „První zápas určitě nestihnu, ale je to jen otázka pár dní, než bych se měl připojit k týmu. Kondičně jsem připravený, cítím se dobře, jen ještě musím potrénovat s týmem,“ řekl Baroš. Nejlepší mladoboleslavský hráč minulé sezony, Jiří Skalák, si zase na ME jednadvacítek přivodil otřes mozku a zatím také není 100% připraven.

„Teď ve čtvrtek nebude ani jeden. Doufám, že pro odvetu alespoň jeden z nich bude, věřím, že oba. K dispozici by každopádně měli být pro začátek ligy,“ řekl trenér Karel Jarolím. „Rozhodně ale nepanikaříme, protože v přípravě jsme hráli bez nich a pevně věřím, že se s těmito absencemi vyrovnáme,“ dodal kouč.

Prezident klubu Josef Dufek se k věci vyjádřil ve smyslu, že je důležitější mít oba připravené na celou sezonu, než něco uspěchat kvůli jednomu duelu. „Nechceme nic uspěchat. Sezona je dlouhá a kvůli jednomu či dvěma zápasům nechceme něco pokazit, abychom o tak kvalitní hráče přišli na delší dobu„.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Na Nory bez opor

Komentáře nejsou povoleny.