Míří Bastian Schweinsteiger do Anglie? (AKTUALIZOVÁNO)


Německými médii bublá zpráva že třicetiletý kapitán německé fotbalové reprezentace, záložník Bastian Schweinsteiger se chystá k odchodu z Bayernu Mnichov do Manchesteru United. Podle bulvárního deníku Bild se chystá na ostrovech podepsat tříletou smlouvu. Za celou věcí údajně stojí Nizozemec Louis van Gaal, který Schweinsteigera dobře zná z let 2009-2011 kdy působil právě v Bayernu.

Pep Guardiola, současný trenér Bayernu, se jasné odpovědi na setrvání hráče snažil co nejvíce vyhnout: „Když přemýšlím o nadcházející sezoně, tak v tom Basti vždycky je. Ale co se stane, to nevím,“ řekl. Tým bez B.S. si ale musí umět velmi živě představit. Několik měsíců minulé sezóny se totiž musel bez Schweinsteigera obejít kvůli jeho zranění levého kolena.

Schweinsteiger v bavorském velkoklubu strávil celou svou dosavadní profesionální kariéru (první zápas za „áčko“ odehrál 13.11.2002 v posledním kole skupiny Ligy Mistrů proti RC Lens). Současná smlouva mu má skončit po této sezóně a proslýchá se, že ji beztak nechce prodloužit. Výkonný ředitel Bayernu Karl-Heinz Rummenigge připustil, že tuto nabídku na stole mají, ale budoucnost setrvání B.S. chce probrat v nejbližších dnech.

AKTUALIZACE 14:45:

Oba kluby se dohodly na tom, že opravdu Schweinsteiger do Manchester United odchází. Po 17letech v jednom klubu prý potřebuje změnu a novou motivaci.
Dle serveru transfermarkt.de by se přestup měl uskutečnit za 18-20 milionů eur. Německý reprezentant podepsal tříletou smlouvu s ročním příjmem ve výši 10 milionů eur. Transfér bude definitivně dokončen až poté, co B.S. projde povinnou lékařskou prohlídkou. Ale to už je pouze formalita.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

3 komentáře: „Míří Bastian Schweinsteiger do Anglie? (AKTUALIZOVÁNO)

Komentáře nejsou povoleny.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com