Milan Škoda zůstává v Edenu. Klíčový hráč Slavie prodloužil smlouvu

[kads group=“300x250_maly“]

Fanoušci pražské Slavie mají jistě radost. Jejich devětadvacetiletá hlavní hvězda a kanonýr Milan Škoda totiž dnes podepsal prodloužení smlouvy až do 30. 6. 2018. Tedy na další dvě a půl sezony. Informoval o tom klubový web. Střelec s nebezpečným čelem a gólovým apetitem je pro Slavii klíčovým hráčem z mnoha důvodů. Nejdůležitějším jsou ale jeho góly. V minulém ročníku nastřílel 19 branek a stal se tak druhým nejlepším ligovým střelcem o jeden gól za sparťanem Davidem Lafatou.  I letos se se svými devíti brankami drží na špici střeleckých tabulek. Poslední dva zářezy si připsal dnes odpoledne v zápase proti svému mateřskému klubu Bohemians 1905 a zařídil tak Slavii remízu 2:2.

Stabilně kvalitní výkony v lize mu přinesly také reprezentační dres. Za národní celek zatím Škoda odehrál pět utkání Kvalifikace mistrovství Evropy a dvěma góly po nástupu na hřiště v závěru zápasu rozhodl o zářijové výhře 2:1 nad Kazachstánem.

V letní přestávce se dost spekulovalo o jeho možném odchodu do ciziny. Příchod nových majitelů do Slavie ale pravděpodobně změnil mechanismy v klubu a elitního ostrostřelce udržel.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup