Konec mé trenérské kariéry se blíží, tvrdil po utkání Guardiola

Mluvil v emocích, navzdory vítěznému obratu jeho „Citizens“ v ligovém utkání s Burnley působil hodně nervózně. Přesto jeho výrok na pozápasové tiskovce rozproudil diskuzi v celé Anglii. Myslel to Pep vážně, nebo se jen neovládnul a plácal nesmysly?


„Mám pocit, že konec mé kariéry…,“ načal Josep Guardiola větu. „Ne, v 60 nebo 65 letech určitě trénovat nebudu,“ pokračoval. „V Manchesteru City strávím ještě tři roky, možná víc, ale má trenérská kariéra se chýlí ke konci, blížím se k ní stále víc.“

Jindy klidný Španěl zřejmě nemohl vystát několik rozhodnutí rozhodčích. Jednak červenou kartu pro Fernandinha, po které museli hrát City v deseti, nelíbil se mu ani gól Burnley, který podle něj neměl být uznán kvůli faulu na gólmana Brava.

„Výklad fotbalových pravidel v Anglii je odlišný. Všude na světě je gólman v malém vápně faulovaný, ale tady ne. Musím se s tím srovnat, že Claudio Bravo byl faulován,“ uvedl v pozápasovém rozhovoru s reportérem BBC, v němž mimochodem mluvil hodně stroze a na otázky odpovídal úsečně.

Tak co myslíte? Jak dlouho ještě uvidíme Guardiolu v roli trenéra?

Foto: fanshare.comJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup