Hradecký brankář Koubek již patří Spartě, na Letné si ale nezachytá

Fotbalová Sparta se nemíní zastavit v letním posilování. Poslední a o to vzácnější akvizicí se stal brankář Tomáš Koubek z druholigového Hradce Králové. Mladý východočech se na Letné upsal ke 4-letému kontraktu.

Koubek již delší dobu patří k nejzářivějším brankářským nadějím, měl letos více než vydařenou sezónu. V Hradci odchytal výtečnou sezonu, a poprávu se stal jasnou jedničkou mezi tyčemi a velkou oporou týmu. Také se ukázal v mezinárodních vodách, když od trenéra jednadvacítky Jakuba Dovalila dostal přednost před ostravským Jiřím Pavlenkou. Na domácím šampionátu tak odchytal všechny tři zápasy (porážka 1:2 s Dánskem, výhra 4:0 nad Srbskem a remíza 1:1 s Německem). A dá se říct, že nezklamal.


Tomáš je velice talentovaný brankář, jeho přestup je investicí do budoucna. Momentálně ale potřebuje pravidelně chytat, a proto rovnou zamíří na hostování,“ uvedl člen představenstva Sparty Jakub Otava.
Je to naprosto úžasné, jsem moc rád, že se to povedlo dotáhnout. Za to, že můžu být ve Spartě, jsem vděčný,“ neskrývá Koubek svoji radost nad transférem.

V letenském klubu ale momentálně boj o brankoviště svádí trio David Bičík, Marek Štěch a veterán Jaroslav Miller, navíc ve Vlašimi na hostování čeká na svoji příležitost mladý Vojtěch Vorel.

To jen potvrzuje slova J.Otavy, že Koubek s největší pravděpodobností zamíří obratem hostovat do jiného klubu. Otázkou je ovšem kam.

Tomáš patří dlouhodobě mezi největší české brankářské talenty, což potvrdil svými výkony na Euru. Změna dresu mu dá možnost nadále působit v nejvyšší soutěži, což je základní předpoklad pro jeho další růst,“ uvedl hráčův agent Viktor Kolář.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 komentáře: „Hradecký brankář Koubek již patří Spartě, na Letné si ale nezachytá

Komentáře nejsou povoleny.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com