Götze je vážně nemocný, ukončí předčasně kariéru?


Psal se rok 2014, fotbalové mistrovství světa ovládli borci okolo Joachima Löwa. Nejvíc ovšem zazářil útočník Bayernu Mario Götze, když právě v prodloužení finále proti Argentině ve 113. minutě skóroval.

Z mladíka, který měl tehdy pouhých jednadvacet let, se stala obletovaná hvězda. Prakticky po šampionátu ale začala jeho výkonnost upadat, neobsazoval dokonce ani lavičku a z Bayernu musel v roce 2016 odejít zpět tam, kde to všechno začalo, tedy do Borussie.

A v Dortmundu to není o nic lepší. Odehrál zatím jen 16 zápasů, naposledy na konci ledna 25 minut proti Mohuči, a další v brzké době rozhodně nepřidá.

Už na konci února bylo oznámeno, že kvůli poruchám metabolismu vypadne Götze ze hry na hodně dlouho. A nyní se vyrojily fakta, že skvělý útočník trpí Myopatií, tedy svalovou slabostí, což je vrozená vada a pro aktivního sportovce opravdu obrovský problém.

Je tak dost možné, že po čase dojde k dalšímu předčasnému odchodu slavného německého fotbalisty. V roce 2006 takhle přišel o velmi nadupanou kariéru Sebastian Deisler.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup