Gesto pomoci? Dvě fotbalové legendy zvažují návrat na trávníky

Letecká katastrofa, při které v pondělí ve večerních hodinách zahynuli fotbalisté a ostatní činovníci brazilského klubu Chapecoense, nenechává fotbalovou rodinu v klidu. Svou pomoc nabízejí současní i bývalí fotbalisté, světové týmy a vůbec lidé kroužící kolem nejpopulárnějšího sportu na světě.


Tak třeba Cristiano Ronaldo, hvězda Realu Madrid a portugalské reprezentace, má poslat na účet brazilského klubu tři miliony eur (asi 75 milionů korun). Aktivně se již zapojilo mnoho klubů z Jižní Ameriky, které pro Chapecoense nabízejí bezúplatné hostování některých svých hráčů.

Britský server The Sun navíc dnes přišel s informací, že o návratu z fotbalového důchodu uvažují dvě fotbalové legendy – Argentinec Juan Roman Riquelme a držitel Zlatého míče z roku 2005 Ronaldinho! Jejich poslání má být jasné – pomoci zdecimovanému týmu zpět na fotbalovou scénu.

Připomeňme, že na palubě letadla, jenž se s brazilským fotbalovým týmem zřítilo v Kolumbiji, bylo 77 pasažerů včetně fotbalistů, realizačního týmu, novinářů či palubního personálu. Nehodu podle posledních informací přežilo šest cestujících, mezi nimiž jsou tři fotbalisté.


Foto: skysports.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Gesto pomoci? Dvě fotbalové legendy zvažují návrat na trávníky

Komentáře nejsou povoleny.