Gazetta: Stramaccioni ve Spartě končí!

Další ztrátu fotbalové Sparty již trenér Andrea Stramaccioni neustojí. Alespoň to tvrdí italský list Gazetta Dello Sport, a pravdivost informace potvrzují také zdroje z Česka.


Po včerejší remíze 1:1 s Brnem, kdy Sparta dokonce gólem Juhara na Letné prohrávala, vydalo vedení Pražanů prohlášení, v němž vyjádřilo nespokojenost se současnou situací.

„Aktuální situaci A-týmu bude po neuspokojivém vstupu do jarní části sezony řešit sportovní vedení AC Sparta Praha. Už v průběhu pondělí vyhodnotí současný stav také představenstvo klubu.Představitelé výkonného sportovního vedení a představenstva považují aktuální situaci po remízách s týmy ze spodní části ligové tabulky za vážnou. Klub bude své fanoušky o stanovisku vedení informovat,“ zaznělo po zápase.

Nyní se zdá, že východiskem dnešního brífinku je odvolání bývalého kouče Interu Milán či Panathinaikosu z funkce hlavního kouče mužstva. Stramaccioniho pozice byla nahnutá již v průběhu podzimu, kdy Sparta navzdory obřím investicím do kádru fotbalově strádala. Vedení ovšem 42letého elegána podrželo a navrch mu pořídilo další posily, včetně angažování Zdeňka Ščasného do pozice sportovního manažera klubu. Do kanceláře se po skončení kariéry přesunul rovněž Tomáš Rosický.

Výsledková i herní bída ovšem trvala také v prvních jarních kolech, a tak nyní bude vedení největšího českého klubu intenzivně jednat o příchodu nového kouče. Podle zdrojů serveru isport.cz jsou nejžhavějšími kandidáty Roman Pivarník, Václav Jílek a Pavel Hapal. Vyloučena není ani varianta, že se z pozice manažera na lavičku přesune Zdeněk Ščasný.

FOTO: profimedia.czFandíme – Tohle musí mít každý fanoušek AC Sparta Praha! Spousta předmětů pro fandy železné Sparty. Vyber si tričko, šálu, nebo třeba povlečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Gazetta: Stramaccioni ve Spartě končí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *