Explzeňský Jiráček posílil rivala ze Sparty


Synot liga hlásí návrat dalšího ztraceného dítěte! Petr Jiráček se vrací! Ovšem ne do týmu, který ho katapultoval do světa velkého fotbalu, tedy do Plzně, ale k jeho hlavnímu rivalovi – do Sparty. Devětadvacetiletý fotbalista se vrací do české ligy po více než 3 letech ne úplně povedeného angažmá v německé bundeslize.

Zde nejprve oblékal dres Wolfsburgu, za který odehrál 13 zápasů a vstřelil 2 góly, pak se stěhoval do Hamburgu, kde v 56 zápasech vsítil také 2 góly. Nutno ale podotknout, že jeho slibně rozjetou kariéru přibrzdilo několik zranění, kvůli nimž vypadl sokolovský odchovanec i z kádru české národní reprezentace.

Nyní se pokusí svou kariéru restartovat v pražské Spartě, které ze sestavy vinou zranění na celý podzim vypadl defenzivní záložník Lukáš Vácha. Právě Jiráček by jej mohl nahradit a jeho zkušenosti se budou jistě hodit i v evropských pohárech.

Další posilou Sparty by pak mohl být ostravský stoper Michal Frydrych. „Máme o něj zájem a jednáme,“ přiznal kouč Zdeněk Ščasný.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com