Do Plzně míří první posila pro jaro

Suverénní vládce podzimní části HET Ligy z Plzně nespí ani na přestupovém trhu. Podle serveru isport.cz vedení Viktoria uplatnilo výstupní klauzuli ve smlouvě Tomáše Chorého, habán z Hané by se tedy měl hlásit Pavlu Vrbovi již na začátku zimní přípravy.

„Ano, jsme dohodnutí s klubem i hráčem a už se čeká pouze na oficiální potvrzení transferu ze strany Sigmy Olomouc,“ potvrdil včera serveru hráčův agent Zdeněk Nehoda.


Výstupní klauzule téměř dvoumetrového útočníka údajně činí 20 milionů korun. Úřadující mistr ovšem musel pravděpodobně ještě přitlačit a pár jednotek milionů korun ještě za přestup přidat, aby se Chorý mohl hlásit již v úvodu přípravy, tedy 3. ledna. Jinak by musela Plzeň počkat až do konce ledna, kdy oficiálně začíná zimní přestupové období.

O zařazení 22letého mládežnického reprezentanta do sestavy Viktorie rozhodne zimní příprava. Pokud by se v konkurenci Michaela Krmenčíka, Marka Bakoše či Jakuba Řezníčka neprosadil, zřejmě by strávil jaro na hostování v jiném českém klubu.

Foto: isport.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *