Divočina na zlínských tribunách


Ve 4.kole Synot Ligy na sebe narazil nováček ze Zlína, nečekaně se pohybující na druhém místě tabulky, a Baník Ostrava topící se na opačném konci tabulky. Již před zápasem bylo jasné že Baníkovců přijede větší množství a že zápas asi nebude probíhat v klidovém tempu.

Očekávání se bohužel splnilo v 70.minutě za stavu 1:0. Zlínský brankář Holý udeřil ostravského záložníka Marka Šichora. A ještě přímo před kotlem Baníku! Jeho reakce byla nepřiměřená, byť byl až příliš dlouho držen za dres, a právem uviděl žlutou kartu.

Bohužel kartový trest modrobílým příznivcům nestačil a tak se pokusili vzít spravedlnost do vlastních rukou. Na plochu začaly létat dýmovnice, kelímky od piva a posléze i sedačky a kusy plotu. Hostující kotel vylomil plot a pokusil se dostat na plochu. Zápas byl na 20.minut přerušen a situaci musela řešit nejdříve bezpečnostní agentura a následně i Policie ČR. Obrázek si můžete udělat sami z následujícího obrazového materiálu a níže umístěného videa. Na fotbalových fórech sice příznivci ostravského klubu přiznávají, že incident ve Zlíně byl přešlap vedle vyvolaný několika podroušenými jedinci. Avšak z obrázků je také patrno použití nepřiměřené výzbroje a výstroje bezpečnostní agentury. Opravte mne jestli se mýlím, ale slzák a teleskopy snad civilní organizace používat nesmí. Nebo ano?

Obrazový materiál převzat se svolením www.supporters.cz – zde najdete i diskuzi
Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup