ČFL: Most uhrál doma jen bod!

V prvním jarním kole České fotbalové ligy (vloženém 35. kole) se hned čtyři zápasy odkládaly kvůli počasí a nepřizpůsobivému terénu. Start do jara vyšel na jedničku Jihočechům z FC Písek. Utkání s Benešovem skončilo v jejich jasný prospěch. V prvním poločase se trefil Milec, Němec se pak trefil hned dvakrát. Benešovu nepomohl ani záložník Nicolas Šumský, velký objev českého fotbalu, který po angažmá v Bohemians, na Kladně, ale i v Argentině a po automobilové bouračce působil na britských ostrovech, po návratu ze Skotska byl poslán z prvoligové Dukly Praha na výpomoc týmu z ČFL.

Viktoria Žižkov před 960 věrnými příznivci porazila farmu prvoligové Příbramy, Cábelíky z Králova Dvora u Berouna. SK Převýšiv před 130 diváky rozstřílel poslední Brozany. Štěchovický brankář Radek Sňozík potvrdil své zkušenosti z ligových Bohemians a vychytal proti Čáslavi nulu a když se ještě trefil Filip Busta a Werner znamenalo to tři body pro Štěchovické. Baník Most sice doma vedl, ale rezerva Táborska gólem Stuchlíka vyrovnala v devadesáté minutě, a tak rozhodovaly o vítězi penalty. Exekutorům střel z jedenácti metrů se moc nedařilo a šťastnější byli hosté.

Po osmnácti odehraných zápasech vede soutěž Loko Vltavín se 40 body, které má i druhá Chrudim, zatímco třetí Zápy o tři body méně. Celky na 17. až 19. místě mají odehráno devatenáct zápasů, Most má jedenáct, Čáslav deset a Drozany šest bodů.

FC Písek – SK Benešov 3:0 (1:0)

FC Písek: J. Rondzik – P. Řehák , J. Ježdík , J. Kalášek , M. Rendla – L. Šlehofer , V. Zeman (66. O. Sajtl) , V. Milec (87. M. Grobár) , M. Voráček – F. Řezáč (79. J. Zušťák) , F. Němec
SK Benešov: M. Štěpánek (72. J. Stareček) – M. Kučaba (82. M. Turek) , L. Braný , J. Zákostelský , M. Večera , Z. Vrňák (82. L. Vopat) – J. Žák , P. Čapek , N. Šumský , D. Skopec – D. Rejhon

FK Viktoria Žižkov – FK Králův Dvůr 6:2 (2:1)

Branky: 9. Svatonský, 27. Petr (vla.), 55. Dočekal, 58. Svatonský, 75. Svatonský, 78. Volek – 42. Balšánek, 47. Šilhavý

FK Viktoria Žižkov: Soukup – Šandera, Petrášek, Kodr, Šimkovský (46. Mil. Procházka) – Křeček, Pavlata (64. Gebert), Podrazký „C“ – Dočekal (73. Volek), Marek (79. Klán), Svatonský (79. Kocourek).
FK Králův Dvůr: Boháč – Sus, Mich. Procházka, Petr, Šilhavý, Zelenka (79. Břížďala), Kraus (65. Makoš), Balšánek, Kurtiaschvili (59. Ayong), Kabele, Hájek.

SK Převýšov – Sokol Brozany 4:0 (1:0)

Branky: 10. Tomáš Labík, 67. Doležal, 68. Bastin, 87. Tomáš Labík

SK Převýšov: Stejskal – Veselka, Jarkovský (c), Černý, Špidlen, Doležal, Urbanec, Týfa, Labík T., Sedláček, Súkenník.
Sokol Brozany: Hlaváč – Kučera, Franc, Uka, Cibulka (c), Pikl, Pelikán, Zadina, Šollar, Malina, Golovko.

FK TJ Štěchovice – FK Čáslav 2:0 (1:0)

Branky: 42. Busta, 82. Werner

FK TJ Štěchovice: Sňozík- Švejda (K), Busta, Müller, Košata – Jakobovský – Drina, Hřebeček, Verner, Pavlík – Batka.
FK Čáslav: Nguyen – Výborný, Jeníček, Hell, Kunášek (K) – Mlynka, Strnad, Král, Tarczal – Frizoni, Špičák

FK Baník Most 1909 – FC MAS Táborsko „B“ 1:1 (0:0) na penalty 2:3

Branky: 62. Belej – 90. Stuchlík

FK Baník Most 1909: Divkovič – Šíša, Černý, Čada, Chábera – Štefko (87. Macháček), Jindráček (75. Kotlan), Gedeon, Hejda (46. Weickert) – Belej, Hájek
FC MAS Táborsko „B“: Blažek – J. Rabiňák, Smetana, Škarda, Nohava (84. Stuchlík) – Novák, Turek, Bouška, Peterka (89. Knotek)– Dordič (46. M. Rabiňák), Surmaj (57. Stoszek)


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup