Barcelona nepustí Ardu Turana na hostování


Přestože dostal katalánský velkoklub, za své jednání na trhu, od mezinárodní organizace FIFA zákaz registrovat nové hráče až do konce roku 2015, na Nou Campu byly již představeny dvě nové posily. Zatímco u pravého obránce Aleixe Vidala, který přišel ze Sevilly se o hostování v jiném klubu prakticky nemluvilo, o následujících pěti měsících v kariéře Ardy Turana se vedly hojné diskuse. Nejvíce se spekulovalo o Galatasaray Istanbul, odkud v roce 2011 Turan přišel do Atlética. Ty přeťal až kouč Barcelony Luis Enrique.
Nově podepsaní hráči za nás nemohou do ledna nastupovat, a to nás samozřejmě netěší. Chci ale, aby byli po celou dobu s týmem. Neuvažujeme a ani nebudeme uvažovat o hostování pro Ardu Turana,“ řekl šestačtyřicetiletý trenér na tiskové konferenci v Los Angeles.

Barcelona získala 28letého ofenzivního záložníka za podivných okolností, když si ho nejprve z Atlétika Madrid „předplatila“ za 34 milionů eur (+ 7 milionů za případné bonusy) a existovala také možnost, že se do 20. července bude moci za výhodných podmínek pro madridský klub (30.5 milionů euro) do Atlétika vrátit. Tuto klauzuli se podařilo do smlouvy dostat z důvodu prezidentských voleb, ve kterých byl v neděli znovuzvolen Josep Maria Bartomeu. Kdyby byl zvolen jiný kandidát, mohl by se podle svých potřeb rozhodnout, jak s tureckým reprezentantem naložit.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com