9. kolo MSFL: Vedoucí Vyškov a Uničov si nepřipouští zaváhání

Vyškov a Uničiv vedou Moravskoslezskou fotbalovou ligu a bojují o to, kdo z nich převezme otěže ve třetí nejvyšší soutěži na Moravě. Zatímco Vyškov zajíždí do Blanska, Uničov hostí HFK Olomouc. Zaváhá někdo z vedoucí dvojice? A podaří se Kroměříži odpoutat ze dna tabulky MSFL?


Sobota 1. 10. 2016 10:15
Sigma Olomouc B – Zlín B

Rozhodčí: Slabý Jiří – Páral Roman, Kubica Martin. Delegát: Peřinka Jiří.
Souboj rezervy druholigového týmu a rezervy štiky první ligy uvidí v Olomouci hlavní Andrův stadión, favoritem jsou domácí nacházející se na třetím místě se 16 body, ale zlínská rezerva má na devátém místě jen o tři body více. Kvality domácí rezervy jsou značné, Zlín jde obrovským způsobem nahoru. Že by bitva na ostří nože ve fotbalovém dopoledni?


Sobota 1. 10. 2016 15:00
SK Líšeň – Hulín

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil – Drozdy Luboš, Škrobák Lukáš. Delegát: Šalata Jiří.
Předposlední Líšeň bude chtít proti favoritovi bodovat, ale herní zkušenosti jsou na straně hostů, kteří s 13 body zaujímají sedmou pozici, což je za očekáváním. Dalo by se říci, že se střetnou dva celky, které, byť každý z jiného důvodu, musí vyhrát.

Sobota 1. 10. 2016 15:00
Kroměříž – Třebíč

Rozhodčí: Vejtasa Simon – Sedláček Tomáš, Hanáková Gabriela. Delegát: Sedláček Pavel.
Domácí mají na posledním místě šest bodů, zatímco hosté se 13 body jsou v poklidném středu tabulky. Domácí musí bodovat a dostat se ze dna tabulky, hosté mohou hrát uvolněně a spoléhat na rychlé brejky.


Sobota 1. 10. 2016 15:00
Blansko – Vyškov

Rozhodčí: Silný Zdeněk – Líkař Petr, Vojáček Milan. Delegát: Vysloužil Petr.
Na hřišti v Údolní ulici přivítá čtrnácté Blansko vedoucí Vyškov, byť by domácí potřebovali body jako sůl, hosté se nebudou chtít vzdát vedoucí pozice a kvalitou svého kádru by měli Blansko přehrát i na jeho hřišti.

Sobota 1. 10. 2016 15:00
FC HLUČÍN a.s. – Slovácko B

Rozhodčí: Klíma Tomáš – Lakomý Lukáš, Tomanec Josef. Delegát: Juřička Jiří.
Domácí byli před začátkem soutěže považováni za favority soutěže, nyní jsou na pátém místě a rezervu Slovácka by měli přehrát i kvůli tomu, že ligové Slovácko hraje v tu dobu v Příbrami, a tak rezerva z Uherského Hradiště nemůže spoléhat na posily z áčka.

Sobota 1. 10. 2016 15:00
Mohelnice – Petřkovice

Rozhodčí: Cieslar Ondřej – Bureš Jakub, Trigas Paskal. Delegát: Káňa Jaroslav.
Třináctá Mohelnice s devíti body bojuje stále o udržení, což se předpokládalo, Petřkovice mají bodů třináct a jasný cíl, hrát v klidném středu tabulky. I proto budou chtít hosté v Mohelnici vydolovat minimálně jeden bod, ale lépe raději hned tři za vítězství na soupeřově hřišti.

Neděle 2. 10. 2016 10:15
Uničov – HFK Olomouc

Rozhodčí: Machač Lukáš – Běhal Radek, Švehla Marek. Delegát: Boček Vladimír.
Oba tyto celky měly hrát na čele tabulky, ale zatímco Uničiv je druhý, hostující olomoucký celek hodně zaostává za svou tradicí. Uničiv bude muset vyhrát, aby i nadále mohl stíhat vedoucí Vyškov. A hosté? Ti nebudou moci odevzdávat body na domácím hřišti.

Neděle 2. 10. 2016 10:15
Velké Meziříčí – Otrokovice

Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav – Hájek Robert, Mayer Jan. Delegát: Prokop Jan.
Hostující Otrokovice jsou na čtvrtém místě se šestnácti body příjemným překvapením soutěže, Velké Meziříčí má bodů třináct, ale na domácím trávníku umí zahrát a bude chtít vyhrát, bez ohledu na postavení hostujícího mužstva v tabulce. Očekává se kvalitní zápas a výhra domácích.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *